Zasláním Vašich osobních údajů na níže uvedené kontakty pro získání práce, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Společnost CGI Metropole, s.r.o. pouze poskytuje prostor na této stránce pro přímou inzerci volných pozic nájemců a nezodpovídá za správnost uvedených údajů. Uvedené kontakty jsou poskytnuté nájemci a nemají žádnou souvislost s CGI Metropole, s.r.o.

Práce v nákupním centru

Zájemci o práci v Metropoli Zličín mohou sledovat aktuální seznam volných pracovních míst na tomto spolupracujícím portále.
www.pracevnakupnimcentru.cz

NESPRESSO: Boutique Coffee Specialista – HPP

Hledáte práci s nádechem elegance? Staňte se ambasadorem prémiové značky a spolu s námi nabízejte skvělý požitek z kávy Nespresso!

Jako kávový specialista se stanete odborníkem na kávu a přitom budete…
* komunikovat se zákazníky a pomáhat jim s výběrem kávy, kávovarů a příslušenství,
* budovat a udržovat vztahy s našimi zákazníky,
* poskytovat zákazníkům podporu při řešení jejich problémů (např. reklamace, registrace),
* se podílet na běžném chodu butiku (doplňování zboží, úklid).

Hledáme právě Vás, pokud...
*  sdílíte nadšení pro prémiovou značku
*  vás baví komunikovat s lidmi a prodávat
*  máte chuť na sobě pracovat
*  máte týmového ducha
*  se nebojíte občas mluvit anglicky
*  Vám nevadí pracovat na směny a o víkendech.

Samozřejmostí je u nás...
*  práce v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti
*  práce v přátelském týmu
*  odpovídající finanční ohodnocení, bohatý benefitový balíček
*  podpora osobního a odborného rozvoje.

Více se dovíte na našem webu www.nespresso.cz  nebo portálu Jobs.cz http://nestle.jobs.cz/pd/1270576742/?rps=202. Svůj životopis nám pošlete přes odpovědní formulář na pracovním portálu nebo emailem na nestle@teamio.eu, do předmětu prosím uveďte „Nespresso“.

Těšíme se na Vás!
HR tým Nespresso

Datum uveřejnění: 05.03.2020

Equa bank : Bankéř/ Bankéřka – obchodní síť

Bankéř/ka – obchodní síť

Koho hledáme?
Do našeho obchodního týmu hledáme nové kolegy, které láká práce v moderní a dynamicky se rozvíjející bance, pro kterou je proklientský přístup prioritou. Hledáme někoho, kdo má obchodního ducha a umí naslouchat potřebám ostatních lidí. Úsměv a dobrá nálada mu nejsou cizí a věří, že klient je vždy na prvním místě. Staňte se součástí banky, která má velkou perspektivu a našlápnuto k dalšímu růstu!

V rámci této role budete:
- reprezentovat Equa bank a prodávat bankovní produkty
- komunikovat se stávajícími i novými klienty
- hledat nejlepší finanční řešení pro klienty v souladu s jejich aktuální situací a potřebami
- hledat nové obchodní příležitosti
- pracovat s bankovními systémy, protože moderní doba si žádá moderní přístup

Pozice Vám sedne pokud:
- se cítíte jako ryba ve vodě v komunikaci „tváří v tvář“, ale i po telefonu nebo e-mailem
- se nebojíte oslovit klienta a umíte naslouchat jeho potřebám
- máte pozitivní přístup k práci a nezaskočí Vás ani nestandardní situace
- umíte přijmout zpětnou vazbu a máte chuť učit se novým věcem
- se zvládnete domluvit anglicky
- je pro Vás běžná práce s počítačem samozřejmostí

Co Vám (kromě měsíční mzdy) nabídneme my?
- více než 30 dní volna: 25 dní dovolené, 3 sick days a 2 Equa days + volno na vánoční nákupy
- významnou podporu aktivního životního stylu (karta MultiSport, sportovní a týmové aktivity)
- širokou škálu školení, workshopů i individuálních konzultací
- přátelskou atmosféru a řadu firemních společenských akcí (firemní narozeninový a vánoční večírek, Dobrovolnický den, teambuildingy, Dětský den, Mikulášskou besídku aj.)
- ocenění nadstandardního pracovního výkonu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- širokou nabídku benefitů v naší Cafeterii
- zvýhodněné bankovní produkty
- odměnu za doporučení zaměstnance
- různorodou práci, při které je každý den jiný, a nudit se tak rozhodně nebudete

Našlápněte svou kariéru u nás!
Kontakt: nikol.holeksova@equabank.cz

Datum uveřejnění: 17.02.2020

PRESENCE: Asistent/ka prodeje do klenotnictví Presence

Společnost APART Czech Republic s.r.o. hledá ambiciózní a odpovědné osoby pro pozici asistent/ka prodeje.

Požadujeme:
praxi v oblasti maloobchodu,
profesionální poctivost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu,
časovou flexibilitu,
práci na PC – pokladna,
schopnost pracovat v týmu,
pozitivní a příjemný přístup ke klientům, komunikativnost, snadné navázání kontaktů,
ochotu se učit novým věcem a pravidelně se vzdělávat,
čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
přátelské pracovní prostředí,
propracovaný systém školení a dalšího vzdělávání,
možnost profesního rozvoje v rostoucí společnosti,
stravenky,
zaměstnaneckou slevu,
pracovní smlouvu,
nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis s fotografií.
Kontakt: Jana.Safarikova@apart.eu
Tel.: 601 380 332

Datum uveřejnění: 11.02.2020

Pietro Filipi: Asistent/ka prodeje Pietro Filipi v Praze

Přidejte se do naše týmu na pozici Asistent/ka prodeje Pietro Filipi na prodejně OC Zličín v Praze.

Co Vás čeká:

    Prodej luxusního oblečení a doplňků
    Zajímavá a rozmanitá práce
    Práce s limitovanými módními edicemi od předních českých návrhářů

Co by měl mít vhodný kandidát:

    Schopnost pracovat pečlivě, s důrazem na detail
    Schopnost pracovat samostatně i v týmu
    Chuť učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

    Školení v oblasti prodeje, stylingu, zákaznického servisu i manažerských dovedností
    Nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu (můžete si uzpůsobit vlastní pracovní rozvrh )
    Motivační finanční ohodnocení
    Kariérní růst
    Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
    Stravenky
    Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
    Výraznou slevu na výrobky značky

Pošlete nám svůj životopis na email jechoutova@pietro-filipi.com. Budeme se těšit na vaše odpovědi a nejpozději do 14 dnů se vám ozveme zpět.

Datum uveřejnění: 10.02.2020