CK FISCHER

CK FISCHER

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

255 719 630

255 719 630

Portfolio CK FISCHER

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Má širokou nabídky ale i co do zimních dovolených u moře, zájezdů do exotických zemí, eurovíkendů ve světových metropolích, či poznávacích zájezdů. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti a čtyřhvězdičkových.

Nejoblíbenější destinace
Nejoblíbenější destinace jsou u CK FISCHER Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z Exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika, Haledivy, Thajsko a Kuba.

Garance a kvalita služeb
Cestovní kancelář FISCHER ručí za vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Nabízí spolehlivost a osobní přístup.

Nabídky last minute
CK FISCHER nabízí celou řadu velmi výhodných zájezdů k moři za last minute ceny, a to včetně exotických zájezdů.

Zájezdy s dětským klubem
Pokud si chcete užít pohodovou rodinou dovolenou, stačí se inspirovat nabídkou zájezdů s klubem Funtazie. Zatímco budete nerušeně relaxovat na pláží, o vaše děti se postará tým zkušených animátorů. Připraven je celodenní program, při kterém se vaši nejmenší zabaví a naučí se spoustu nového.

Aktivní dovolená s Fun & Active
Pro milovníky aktivní dovolené má CK FISCHER zájezdy s programem Fun & Active. Kromě tradičních plážových, vodních a adrenalinových sportů se můžete těšit například na aerobik, aquaaerobik, step aerobik, zumbu, aquazumbu, nebo pilates.

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 9:00 do 21:00

Kategorie :

Title