STARBUCKS COFFEE

STARBUCKS COFFEE

Dnes otevřeno
Od 8:00 do 21:00

V naší kavárně nyní od 11.3. – 8.4. probíhá rekonstrukce, výbornou kávu od našich barmanů si však můžete vychutnat stále a to na centrálním náměstí. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vychutnejte si výbornou kávu a jedinečnou atmosféru v kavárně Starbucks. Designová kavárna se nachází v prvním podzemním podlaží. V naší nabídce najdete espresso nápoje, ikonické Frappuccino, překapávanou kávu, celolistové čaje, horkou čokoládu, sendviče, dezerty a muffiny. Vedle stálé nabídky na Vás vždy čeká i aktuální sezónní nabídka s řadou lahodných novinek. Kavárna disponuje místy k sezení s přístupem k elektrickým zásuvkám a WiFi připojením zdarma.

Společnost Starbucks se od počátku snaží oslavovat nejen kávu a její bohatou tradici, ale rovněž spojovat lidi ve svém okolí. Jejím posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme. Od svého založení v roce 1971 Starbucks pečlivě vybírá, praží a ve svých kavárnách nabízí ta nejkvalitnější kávová zrna Arabica, rozdělená do tří kategorií dle stupně pražení - Blonde, Medium a Dark Roast. 

Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb, které garantují všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks.

Těšíme se na Vaši návštěvu ve Starbucks!

Otevírací hodiny :

pondělí do neděle : Od 8:00 do 21:00

Kategorie :

Title