Budete přesměrováni, počkejte prosím.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Titul *
Zadejte datum narození, abyste mohli dostávat dárek k narozeninám.

REGISTRACE

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení, ať personalizovaných či nikoliv, od skupiny Unibail-Rodamco-Westfield *, e-mailem či SMS (v případě poskytnutí telefonního čísla), jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů

* Správce údajů: Unibail Management SAS (Francie) a společnost CGI Metropole, s.r.o.

Účel zpracovávání: Správa věrnostního programu, která zahrnuje správu personalizovaných nabídek a komunikaci se členy věrnostního programu (včetně obchodních sdělení v případě poskytnutí souhlasu), jak je dále podrobně uvedeno v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Práva a další informace: Máte právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, požadovat úpravu, výmaz nebo přenos svých osobních údajů, právo požadovat omezení zpracování a/nebo nesouhlasit se zpracováváním (včetně profilování), stejně jako práva kdykoliv svůj souhlas odvolat; přičemž takové odvolání nebude mít žádný vliv na platnost zpracování, které bylo provedeno dříve s vaším souhlasem. Dále jsem si vědom/a, že mám právo podat stížnost u příslušného dohledového úřadu, tj. Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Další informace o správě osobních údajů a vašich právech jako subjektů údajů naleznete zde.

Zobrazit více
Zobrazit méně
* Povinná pole