Preventivní antigenní testování na covid-19

V rámci boje proti šíření covid-19 bude v Metropoli Zličín zprovozněno odběrové místo pro antigenní testování. Zákazníci i veřejnost se zde mohou od pondělí 8. března nechat otestovat každý den včetně víkendů mezi 8.00-18.00.

Antigenní testování je velmi rychlé a jeho výsledky se dozvíte během 20 minut. Před testem je nutná registrace. Na webových stránkách www.covidpass.cz si vyberete odběrové místo (Metropole Zličín) a zažádáte o test. Bez rezervace předem není možné testování provést.

Pro osoby pojištěné v České republice je testování bezplatné a lze ho absolvovat opakovaně, nejvýše však jednou za tři dny. Po předchozí registraci na místě stačí předložit průkaz zdravotního pojištění. Pro samoplátce je cena za test s vytištěným potvrzením 450 Kč a 350 Kč v případě zaslání potvrzení na e-mail testovaného.

Pro koho je test určen?

Test je pouze preventivní a je primárně určen pro osoby bez příznaků onemocnění covid-19. Pro symptomatické pacienty nebo osoby po prodělání nemoci, u kterých uplynulo méně než 90 dní od prvního pozitivního výsledku PCR testu, není antigenní test vhodný. Stejně tak není antigenní test určen osobám, které v posledních dnech podstoupily PCR test nebo antigenní test s negativním výsledkem.

Více informací na tel. 608 389 709, met@agcovidpoint.cz

Title