Metropole Zličín Vás vítá zpět

Vážení zákazníci,

Vítejte zpět v Metropoli Zličín. Vaše zdraví je pro nás samozřejmě nejvyšší prioritou. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme zavedli zvýšená hygienická opatření.

Preventivní dezinfekce

Před znovuotevřením bylo centrum plošně vydezinfikováno pomocí speciální technologie studeného aerosolu. Dezinfekci centra zajistila odborná firma, která postup i použitý desinfekční materiál konzultovala s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor v Metropoli Zličín, které nyní probíhají minimálně každé 2 hodiny. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

Proškolený personál a omezení shlukování

Pracovníci Metropole Zličín prošli speciálním bezpečnostním školením a jsou vybaveni všemi potřebnými ochrannými pomůckami včetně obličejových štítů. Při nástupu do pracovní činnosti je všem zaměstnancům měřena tělesná teplota.

Současně vás prosíme o pochopení omezené dostupnosti dětských koutků, odpočinkových zón a jiných prostor k sezení.

Od 11. května otevřela kadeřnictví a holičství či kosmetické služby. Od 25. května jsou otevřené všechny restaurace a kavárny. Mimo provoz zůstává pouze kino Cinema City.

V zájmu zajištění maximální bezpečnosti při vaší návštěvě Metropole Zličín vás žádáme o dodržování několika pravidel:

  1. Do centra prosím vstupujte pouze s rouškou či s jinou ochranou nosu a úst.

  2. Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do Metropole Zličín, na infostáncích a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.

  3. Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších zákazníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.

  4. Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou či mobilním telefonem.

  5. V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se infografikami, které se v centru nacházejí.

Těšíme se na viděnou v Metropoli Zličín!