CENTRUM JE V PROVOZU
CENTRUM JE V PROVOZU

po-so 9:00-21:00, neděle zavřeno

Albert hypermarket po-so 8:00-22:00

Seznam otevřených obchodů a výdejních okének naleznete zde >

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ CENTRA

Vážení zákazníci,

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme zavedli zvýšená hygienická opatření.

PREVENTIVNÍ DEZINFEKCE

Centrum bylo plošně vydezinfikováno pomocí speciální technologie studeného aerosolu. Dezinfekci Centra zajistila odborná firma, která postup i použitý desinfekční materiál konzultuje s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Centra, které nyní probíhají minimálně každé 2 hodiny. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

PROŠKOLENÝ PERSONÁL A OMEZENÍ SHLUKOVÁNÍ

Pracovníci Centra prošli speciálním bezpečnostním školením a jsou vybaveni všemi potřebnými ochrannými pomůckami včetně obličejových štítů. Při nástupu do pracovní činnosti je všem zaměstnancům Centra měřena tělesná teplota.

 PRO ZAJIŠTĚNÍ MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOSTI VÁS ŽÁDÁME O DODRŽOVÁNÍ NĚKOLIKA PRAVIDEL:  
  • Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do Metropole Zličín a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
  • Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších zákazníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.
  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou či mobilním telefonem.
  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Dodatek k návštěvnímu řádu k dispozici níže.