Hop do Velikonoc

Přijďte se v pátek 19.4. do Metropole Zličín připravit na Velikonoce! Od 14. do 18. hodin zde bude připraven zábavný program pro rodiny s dětmi!

Hlavním bodem programu bude exhibice králíčků v relativně mladé disciplíně, která se jmenuje králičí hop. 
Soutěžní kategorie králičího hopu jsou čtyři: rovinná dráha, parkur, skok vysoký a skok daleký. Těmi nás v rámci exhibic provede paní Lada Šípová, která má v tomto sportu více než desetileté zkušenosti, a dokonce několik titulů mistryně Evropy! 
Komentované exhibice budou probíhat mezi 14. a 18. hodinou, a to každých 20 minut. Úžasné výkony králičích skokanů nadchnou každého milovníka zvířat a určitě nikoho nenechají na pochybách, že zaujetí pro tento sport je silné na obou stranách – na straně trenérky i králí
ků!
Součástí králičího hopu bude také výstava různých plemen králíků, včetně zajímavých popisků.

V rámci doprovodného programu budete mít možnost si vlastní silou umixovat své jarní smoothie na cyklomixéru a to pouze za cenu vynaložené energie. A pokud se budete chtít se svými ratolestmi více realizovat, můžete si pod vedením odborníka vlastnoručně uplést pomlázku anebo si vybarvit sádrového králíčka.

Pro prvních 600 návštěvníků, registrovaných ve věrnostním programu Metropole Zličín, bude připravena originální taška s velikonočním motivem zdarma. Registraci do věrnostního programu můžete provést také na místě s dopomocí naší hostesky. 

Přijďte nasát velikonoční atmosféru již v pátek 19.4. do Metropole Zličín!
 

Navíc jsme pro vás připravili 17 skvělých slev v našich obchodech. Seznam slev ke stažení zde.