Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vás informovali, že v našem centru zůstávají otevřené pouze některé obchody a služby, která vyplývají z nařízení vlády České republiky č. 194 ze dne 12. března 2020 o vyhlášení nouzového stavu a č. 211 ze dne 14. března 2020 o přijetí krizového opatření.

1/ Od 14. března (sobota) od 6:00 hodin do 24. března do 6:00 hod. budou uzavřené obchody a služby s výjimkou prodeje potravin, výpočetní a telekomunikační techniky, audio a video přijímačů, spotřební elektroniky, přístrojů a dalších výrobků pro domácnost, pohonných hmot, paliv, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny a výdejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a další potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, novin a časopisů, tabákových výrobků, služeb prádelen a čistíren a prodeje přes internet.

2/ Od 14. března (sobota) od 6:00 hodin do 24. března do 6:00 hod. budou uzavřena stravovací zařízení.

3/ Současně platí od 13. března (pátek) od 6:00 hodin do odvolání uzavření posilovny, solária, sauny, zábavních zařízení a wellness.

4/ Současně jsou odloženy do odvolání marketingové a jiné akce centra, kde by mohlo dojít ke shlukování lidí nad 30 osob.

Naši zaměstnanci i provozovatelé obchodních jednotek jsou důsledně informováni o doporučených postupech k prevenci a dodržování hygienických zásad, jak se chránit a jak postupovat v případě onemocnění či podezření na jeho výskyt.

Současně jsme zvýšili frekvenci úklidu a desinfekce společných prostor včetně všech dotykových zařízení, jakými jsou obrazovky, tlačítka, splachovadla apod.

Zároveň vás informujeme, že dle dobrovolného omezení otevírací doby budou některé prodejny otevřeny pouze do 20:00 po dobu trvání nouzového stavu v ČR.

Děkujeme za pochopení.

Tým Centra

 

_________________________________________________________

OTEVŘENÉ JEDNOTKY (seznam se průběžně aktualizuje):


AirBank

Albert

Česká spořitelna

Dm drogerie markt

Don Pealo

Eiffel Optic

Equa Bank

Geco

Grand Optical

Lékárna Dr.Max

O2

Oxalis

Pet Center

Profimed

T-Mobile

Vodafone

pravidla