Dárková karta Metropole Zličín – dárek, který vám padne do vkusu

Dárková karta je sofistikovanější verzí dárkových šeků. Lze s ní zaplatit ve všech prodejnách Metropole Zličín, které přijímají platební karty. Dárkovou kartu je možné nabít částkou od 500 Kč do 3 500 Kč a nabitý kredit platí 1 rok.

Kde dárkovou kartu koupíte? Dárkové karty jsou v prodeji v infostánku Metropole Zličín. Kontakt na infostánek je +420 226 081 540 (9.00–21.00 h).Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartu, při platbě vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.
Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – www.metropole.cz (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Metropole Zličín.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových atd.)

Další otázky?
Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesky na infostánku Metropole Zličín nebo nám napište na e-mail infostanek@metropole.cz.
Dárkové karty jsou v prodeji na infostánku Metropole Zličín.
Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ zde (PDF). (červen 2019)

V případě dotazů či zájmu o nákup většího počtu karet na fakturu v minimální výši 20 000,-CZK nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 226 081 511 (8.30 – 17.00) nebo email: info@metropole.cz.

Kontakt na Infostánek: +420 226 081 540 (9.00 – 21.00).

 

EXPIROVANÁ DÁRKOVÁ KARTA
V případě expirace Vaší dárkové karty je platnost dárkové karty možné prodloužit o 1 rok do 3 měsíců po expiraci bez poplatku dle všeobecných podmínek.

Prosíme, abyste se dostavili s expirovanou dárkovou kartou na Správu Metropole Zličín, a to po předchozí domluvě termínu na emailu: marketa.nova@urw.com.
V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mailovou adresu marketa.nova@urw.com.
 

 

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjišťění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/ nebo přímo z této stránky.

Přehled o transakcích a aktuální zůstatek zjistíte zadáním čísla karty a Vašeho 6-místního kontrolního čísla zákazníka.
Prosím, zadejte číslo karty bez mezer!
 
 
Číslo karty:
   
Kontrolní číslo:
   
 
 


Dárkové karty Metropole