Dárkové karty Metropole Zličín 


Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartu, při platbě vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.
Jak zjistit výši zůstatku na kartě?
Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – www.metropole.cz (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Metropole Zličín.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových atd.)

Jaká je platnost karty?

Na předplacené kartě je uveden měsíc a rok konce doby její platnosti. Předplacená karta je platná do konce měsíce, který je na ní uveden.


Další otázky?
Možnosti a podmínky vrácení zůstatku na kartě (před uplynutím doby platnosti, po uplynutí doby platnosti, v případě ztráty karty či jejím poškození) naleznete v Obchodních podmínkách v odkaze níže. V případě, že žádáte o vrácení zůstatku na kartě dle Obchodních podmínek, musíte o to písemně požádat na e-mailové adrese: service@paylife.at. Formulář pro žádost o vrácení zůstatku najdete zde.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesky na infostánku Metropole Zličín nebo nám napište na e-mail infostanek@metropole.cz.
Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ zde (PDF). (červen 2019)

Kontakt na Infostánek: +420 226 081 540 (9.00 – 21.00).

  

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjišťění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/ nebo přímo z této stránky.

Přehled o transakcích a aktuální zůstatek zjistíte zadáním čísla karty a Vašeho 6-místního kontrolního čísla zákazníka.
Prosím, zadejte číslo karty bez mezer!
 
 
Číslo karty:
   
Kontrolní číslo:
   
 
 


Dárkové karty Metropole