METROPOLE ZLIČÍN

Metropole Zličín je oblíbené nákupní centrum na západním okraji Prahy s atraktivní nabídkou obchodů světových značek a širokou škálou služeb, o jehož správu se stará společnost Unibail-Rodamco-Westfield, přední globální developer a provozovatel nákupních destinací.

Obchodní centrum Metropole Zličín ročně přivítá miliony návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí nejen za nákupy a pohodovou atmosférou, ale také za zábavou a skvělými zážitky, jako je návštěva multikina, dětského koutku, food courtu nebo některé z našich tematických akcí. Ty připravujeme v průběhu celého roku a jejich náplň je lákavá jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.  

Nadstandardní výhody si pak mohou užít návštěvníci, kteří se přihlásí do věrnostního programu Metropole Zličín. Čekají je VIP nabídky, služby, exkluzivní slevy nebo třeba dárek k narozeninám.

 

Návštěvní řád centra

Společně s celým týmem správy centra děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Na oplátku budeme rádi, když se při návštěvě centra budete držet návštěvního řádu a jeho dodatků.

Přejeme Vám příjemnou návštěvu.

 

Tým Metropole Zličín

________________________________________________________________

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel vlajkových nákupních destinací s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2021), z čehož 86 % tvoří maloobchod, 7 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby.
Skupina URW v současné době vlastní a provozuje 86 obchodních center včetně 53 vlajkových center v nejdynamičtějších městech Evropy a USA. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield působí na dvou kontinentech a ve 12 zemích světa. Poskytuje jedinečnou platformu pro maloobchodníky a značky a svým zákazníkům nabízí výjimečné a neustále nové zážitky.
Díky podpoře 2 900 profesionálů a jedinečné úspěšné historii a know-how má skupina Unibail-Rodamco-Westfield ideální postavení ke generování nadprůměrné hodnoty a k rozvoji špičkových projektů.
Skupina Unibail-Rodamco-Westfield na sebe upozornila programem Better Places 2030, jehož ambicí je vytvářet lepší místa, která berou ohled na nejpřísnější ekologické standardy a přispívají k rozvoji lepších měst.
Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests (CDI). Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

Další informace získáte na adrese https://www.urw.com
Navštivte naši knihovnu médií na adrese https://mediacentre.urw.com/
Sledujte aktuality o skupině na sociálních sítích Twitter @urw_group, LinkedIn @Unibail-Rodamco-Westfield a Instagram @urw_group.