METROPOLE ZLIČÍN

Metropole Zličín je oblíbené nákupní centrum na západním okraji Prahy s atraktivní nabídkou obchodů světových značek a širokou škálou služeb, o jehož správu se stará společnost Unibail-Rodamco-Westfield, přední globální developer a provozovatel nákupních destinací.

Obchodní centrum Metropole Zličín ročně přivítá miliony návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí nejen za nákupy a pohodovou atmosférou, ale také za zábavou a skvělými zážitky, jako je návštěva multikina, dětského koutku, food courtu nebo některé z našich tematických akcí. Ty připravujeme v průběhu celého roku a jejich náplň je lákavá jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.  

Nadstandardní výhody si pak mohou užít návštěvníci, kteří se přihlásí do věrnostního programu Metropole Zličín. Čekají je VIP nabídky, služby, exkluzivní slevy nebo třeba dárek k narozeninám.

 

Návštěvní řád centra

Společně s celým týmem správy centra děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Na oplátku budeme rádi, když se při návštěvě centra budete držet návštěvního řádu a jeho dodatků.

Přejeme vám příjemnou návštěvu.

 

Tým Metropole Zličín

 

Galerie z Metropole