YNSPIROLOGY FESTIVAL
24. - 25.6. 2017
YNSPIROLOGY FESTIVAL24. - 25.6. 2017
Událost skončila
24.06. - 25.06.2017

Festival, co Ynspiruje

Festivaly a léto jdou ruku v ruce. Odteď nám ale nehrajou jen na stejnou strunu, dokážou nás i inspirovat. Přesvědčte se sami na druhém ročníku urban festivalu YNSPIROLOGY!

Inspirace není nikdy dost. Proto se tentokrát v Metropoli Zličín uvidíme ještě před letními prázdninami, a to rovnou dva dny za sebou – v sobotu 24. a v neděli 25. června. Za jeden den by se to všechno, co máme v programu, nestihlo.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Před Metropolí Zličín opět vyroste jedinečné kontejnerové městečko YNSPY CITY. Čeká tu na vás na 30 analogových a digitálních dílen, ve kterých se můžete kreativně vyřádit. A hlavně potkáte spoustu inspirativních umělců, youtuberů, cestovatelů, muzikantů a vůbec neskutečně kreativních lidí. Jmenujme třeba Majka Spirita, Daru Rolins, Houseboxe. Zachyho, Angée a samozřejmě nesmí chybět hlavní tvář projektu – Yemi A. D. Navíc můžete sami navrhnout, s kým se na této akci chcete setkat.

Slovo Ynspirology se svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000.

  • Ynspy City bude letos rozděleno do 4 tématických zón:
  • SPIRIT - artové disciplíny
  • DIGI - virtuální realita a gaming
  • FIT - sportovní a taneční zóna
  • GIRLS - vstup jen pro holky
Vždy aktuální informace o festivalu Ynspirology festivalu naleznete na Facebooku Ynspirology a na www.ynspirology.cz
Další události
v roce
ZÁBAVA
15.01.2018 - 13.02.2018
Pražská tyčka skok o tyči přímo v Metropoli Zličín!