Centrum módy a zábavy. Metropole Zličín

Kontakt

KUDY K NÁM
Konečná stanice metra B Zličín
Z letiště autobusem číslo 100

Otevírací doba

CENTRUM
Po-Ne 700 - 2400
OBCHODY
Po-Ne 900 - 2100
HYPERMARKET
Po-Ne 700 - 2200
AUTOMYčKA
Po-Ne 800 - 2100
FITNESS
Po-Pá 700 - 2200
So-Ne 900 - 2100
WELNESS
Po-Pá 700 - 2200
So-Ne 900 - 2100

Zázemí centra

Wi-Fi zdarma

Stačí se připojit na síť s názvem "1 Metropole Zlicin". Heslo ani registrace není potřeba. Berte prosím na vědomí, že síť je veřejně přístupná, nedoporučujeme ji používat pro bankovní operace nebo poskytování citlivých údajů. Stahování větších dat ale není možné - kapacita je omezena.

Zásuvky k dispozici

Telefon nebo notebook si můžete dobít u nabíjecích sloupků v relaxačních zónách pasáží centra nebo u zásuvek v prostorách Food Courtu.Ukládací skříňky

Každý den mezi 9–21h můžete zdarma využít ukládací skříňky oproti vratné záloze 200 Kč, kterou složíte u obsluhy infostánku.

Dětský koutek

Zatímco se vy bavíte v centru módy a zábavy, dopřejte i svým dětem spoustu legrace v našem dětském koutku s hlídáním, který se nachází v 1. patře v blízkosti vchodu do hypermarketu. Máme připraveny aktivity pro menší i starší - od šlapacích motokár a herního koutku až po simulátory, PlayStation, Nintenda a Xboxy. Dětský koutek je otevřen každý den od 9:00 do 21:00. Je možné si zde domluvit pro malé oslavence i originální oslavu.

Bezbariérový přístup

Celý prostor centra včetně všech vstupů a příchodu od metra je bezbariérový. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro invalidy. Zároveň je u infostánku možné zapůjčit vozík pro invalidy nebo Euroklíče od toalet pro invalidy.

Parkování 24 hodin denně
 • Pondělí - pátek: 3 hodiny ZDARMA
 • Sobota - neděle: 5 hodin ZDARMA
 • Každá další započatá hodina: 50 Kč do max. výše 495 Kč / 24 hodin
 • Ztráta parkovacího lístku: 1 000 Kč

Parkoviště, prosím, opusťte do 30 minut po zaplacení. Provozní řád parkoviště je ke stažení zde.

Infostánek

Rádi vám poradíme – infostánek najdete pod lávkou do restaurací, mezi obchody Vero Moda a Levi´s a poskytujeme tyto služby:

 • prodej dárkových certifikátů v hodnotě 500 a 1000 Kč
 • propagační materiály a telefonické kontakty na jednotlivé obchody v centru
 • zapůjčení karty k ukládací skříňce oproti záloze ve výši 200,- Kč
 • informace o centru
 • první pomoc a lékárnička. Pro účely první pomoci je zde také automatický externí defibrilátor (AED).
 • možnost zapůjčení vozíku pro invalidy
 • zapůjčení Euroklíče od toalet pro invalidy
 • zavolání taxi

Pro děti

Aby vaše návštěva s rodinou byla co nejpříjemnější, využijte parkovacích míst pro rodiny s dětmi. Naše přebalovací místnosti jsou vhodné i pro kojení v soukromí. Děti si rychle oblíbí hřiště ve Food Courtu, hitem je dětská prolézačka s oblíbenou skluzavkou (pod dozorem rodičů). V pasážích najdete houpadla nejrůznějších tvarů, u fontány se pak zabaví projekcí. V 1. patře u vchodu do hypermarketu najdete skvěle vybavený dětský koutek i s hlídáním.

Dárkové kupony Metropole Zličín
Dárkové certifikáty
Vyberte si certifikát v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč a udělejte radost těm, které máte rádi.
DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY
Newsletter
Nenechte si ujít akce a slevy! Zasíláme kolem 2 e-mailů měsíčně a odhlásit se můžete kdykoliv.
Pronájem Metropole Zličín
Pronájem
Chcete si v našem nákupním centru pronajmout prodejní plochu nebo stánek v pasáži?
MÁM ZÁJEM O PRONÁJEM
Press Kit Metropole Zličín
Informace o centru

Metropole Zličín se nachází na západním okraji Prahy a patří mezi největší a nejoblíbenější nákupní a zábavní centrum. Ročně ho navštíví přes 7 milionů lidí. Záměrem developera bylo vybudovat první centrum „druhé generace“ v České republice, tedy nákupní centrum, ve kterém není hypermarket stěžejním nájemcem. V řijnu 2002 byla otevřena první část centra, kterou tvořily zejména módní značky a dále Electro World, Food Court a multikino. Tuto část měl v blízké době doplnit velký obchodní dům s nábytkem.

V roce 2004 zakoupila Metropoli společnost Commerz Real Investmentgesellschaft mbH a v tomto roce byla otevřena i druhá fáze centra. V této druhé fázi byly doplněny chybějící služby a nabídka prodeje potravin ve středně velkém hypermarketu. Centrum se ale stále profiluje jako místo módy a zábavy, kde je prodej potravin spíše doplňkový. V letech 2014–2015 proběhla rozsáhlá modernizace centra, jejímž cílem bylo vytvořit pro návštěvníky maximálně příjemné a komfortní prostředí pro nákupy a trávení volného času.

Dnes tak centrum, které má skvělou dopravní obslužnost (10 minut od letiště, 20 minut od centra města), obsahuje množství obchodů s módním oblečením a doplňky významných značek. Kromě nakupujících si na své přijdou jak milovníci aktivního pohybu, tak i ti, kteří rádi posedí v dobré společnosti u ještě lepšího jídla a pití. Pro fanoušky filmů je připraveno kino disponující deseti sály a wellness pro návštěvníky centra, kteří přišli relaxovat. Nezapomínáme ani na naše malé příznivce. Dětský koutek Time Out i minihřiště ve food courtu nabízí spoustu zábavy.

Program návštěvníkům oživují nejrůznější akce, které reagují na tradiční svátky, ale mohou překvapit i zcela bez souvislosti s kalendářem.

Developer / Investor: Portland Trust Developments IV. s.r.o.

Stávající majitel: Commerz Real Investmentgesellschaft mbH

Správa centra: Star Management Prague No. 1 s.r.o.

Otevření I. fáze: 10. 10. 2002

Otevření II. fáze: 2. 4. 2004

Celková plocha: 75.500 m2

Prodejní plocha: 55.000 m2